Popis služeb

Ultrazvuková špachtle:

Ultrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, který naprosto bezbolestně a velmi účinně hluboce čistí pleť a odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, provádí velmi jemnou mikromasáž.

Vysoká frekvence–ozon:

Elektrické impulsy z přístroje dovedou změnit okolní vzduch kyslík na ozon. Současně vzniká teplo, které působí na buněčný metabolismus, okysličuje plet a zlepšuje výživu. Při hloubkovém čištění se používá k dezinfekci, má antibakteriální účinky a ničí případné zárodky infekce.

Rozdělení masek:

Kolagenový plát

Masky obsahují čistý rostlinný kolagen, jsou bez chemických konzervačních látek a vonných přísad. Pokožka je dobře snáší a jsou vhodné i pro extrémně citlivou plet. Kolagenový plát zlepšuje pružnost , zrychlí regeneraci a zkvalitní hydrataci pleti.

Česká bylinná kosmetika Salvus nabízí kolagenovou masku, která po přiložení na pleť vstřebává vlivem tělesného tepla výživné látky do hloubky pleti. Maska reguluje vlhkost, vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť. Okamžitý efekt – pocit svěžesti, hladkosti a elastičnosti.

Maska matrigel

Maska s výtažkem z mořských řas, působí proti zrudnutí kůže, má regenerační a zklidňující účinky, udržuje vlhkost pleti, zvyšuje pružnost a elastičnost, vypíná pokožku. Působí proti podráždění, vyhlazuje pleť.

Pudrová maska

Pudrová maska je vyrobena z mořských řas, obsahuje dvacetkrát více minerálů než zelenina a čtrnáctkrát více vápníku než mléko. Řasy umí eliminovat vliv škodlivých chemických látek.

Ampule

Pleť povzbudí, rozzáří a dodá ji novou energii.

Manikúra P.Shine

Japonská manikúra vhodná pro muže i ženy, kteří chtějí mít své nehty dokonalé. P.Shine nehty vyživuje dodává jim vitamíny, podporuje prokrvení a růst nehtů. Zpevňuje a povrchově chrání. Hodí se pro špatně rostoucí, lámavé, roztřepené nehty. Celá metoda využívá přírodní produkty včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku.

Parafínový zábal

Velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Na obličej, ruce, dekolt, záda. Dochází k celkovému prohřátí , prokrvení, zpevnění a hydrataci ošetřené pokožky.

Depilace teplým voskem

Účinná metoda jak odstranit chloupky na těle. Vše za pomocí přírodních vosků, které jsou šetrné k vaši pokožce a nedráždí ji. Hladká pokožka po této metodě vydrží průměrně tři týdny. Při opakované aplikaci se částečně oslabují chloupky.

Indická masáž hlavy i masáž zad

Uvolňuje a zklidňuje, zvýšená cirkulace krve a tkání. Zlepšuje stav pokožky a růst vlasů. Masáž uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje bolesti očí a hlavy. Uvolňuje vylučování odpadních látek .

Laser

vyhlazování vrásek
zlepšení elasticity kůže
snížení stárnutí kůže (photoaging)
snížení hyperpigmentace
zlepšení hydratace pokožky
snížení zčervenání kůže různého původu
redukce uhrovitosti (akné)
redukce projevů růžovky (rosacea)
redukce lupénky (psoriáza)
snížení nadměrného tělesného tuku
redukce celulitidy
pozitivní ovlivnění jizev, vředů, popálenin, proleženin, oparů
snížení kožní alergie, potlačení ekzému